Через непорозуміння між дорослими найбільше страждає дитина. Після розлучення малюк залишається з кимось одним із батьків, але це ні в якому разі не звільняє іншого від матеріальної опіки. До повноліття дитину повинні забезпечувати всім необхідним і мати, і батько. За законом, той із батьків, хто йде із сім’ї зобов’язаний виплачувати аліменти на дитину. Сплата може відбуватися за аліментною угодою або ж відповідно рішенню суду.

Якщо розлучається бездітне подружжя, то цей процес відбувається значно швидше і з меншими фінансовими витратами ніж тоді, коли в родині вже є діти. Особливо складно в такій ситуації жінкам, які до останнього моменту плекають надію на примирення. Вони думають, що заява про стягнення аліментів остаточно образить чоловіка і не залишить шансів на відновлення стосунків. В цій ситуації варто знати, що аліменти на дитину присуджуються з дня подання позовної заяви до суду. Ви повинні розуміти, що втрачаючи час, ви втрачаєте гроші своєї дитини.

Щасливий шлюб і народження дітей є світлою мрією кожної людини. Тато і мама приймають спільне рішення - подарувати нове життя. І з першої ж хвилини беруть на себе зобов’язання і відповідальність про виховання та матеріальне забезпечення майбутнього малюка. Незалежно від того, чи узаконили батьки свої відносини, чи проживали у громадянському шлюбі – це не знімає з жодного із них моральних і матеріальних зобов’язань. Нажаль, коли відносини між дорослими не складаються, найбільше страждають діти.

Питання про стягнення аліментів на сьогоднішній день стає все актуальнішим для більшості самотніх мам, яким доводиться виховувати і утримувати дитину самостійно. Звичайно, можна спробувати вирішити справу мирним шляхом, уклавши завірену нотаріусом аліментну угоду. Це , зазвичай економить час, гроші і нерви подружжя. В такій угоді прописуються всі деталі: як саме будуть виплачуватись аліменти на дитину, яким буде розмір аліментів тощо. Укладання аліментної угоди, коли враховані інтереси не тільки дитини, але й батька, який погодився добровільно виплачувати аліменти на дитину, дає більшу гарантію на виконання зобов’язань ніж будь-який примус.

Контакти

Телефони:

(032) 123-45-67, (097) 123-45-67

Адреса:

79005, м. Львів.

Години роботи:

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00

Сб-Нд за домовленістю

Зворотній зв'язок