Ведення кримінальних справ «розв’язують руки» поліціантам та учасникам судового слідства щодо порушення прав людини. Виходячи з цього, щойно Ви дізнались про свою участь в кримінальному процесі, раджу без зволікань звернутись до юриста з кримінальних справ, все-таки з цим пов’язані  не лише  репутація і свобода, а навіть доля.

Я пропоную своє сприяння підозрюваним у вчиненні злочину, постраждалим, очевидцям та іншим учасникам кримінального провадження, задля недопущення порушень прав людини.

Порушення кримінальної справи: перші дії

Порушення кримінальної справи – неприємність не лише учасникам, а й для їх сімей та родин. Але не доцільно впадати у відчай, адже є люди, що мають покликання - захищати Ваші інтереси.

Найперше, що потрібно зробити якомога швидше – це звернутись за допомогою до висококваліфікованого правозахисника, який знається на кримінальних справах. Звернення можливе, як обвинуваченого, так і членів родини, можна домовитись про персональну зустріч чи проконсультуватись в інший спосіб.

Консультація кримінального адвоката по телефону

Щойно помітили підвищену увагу правоохоронних органів до Вашої особистості, раджу зателефонувати за номером (032) 123-45-67 спеціалісту із кримінальних справ і отримати висококваліфіковане сприяння і пораду. Адже невідкладна порада правозахисника із кримінальних справ може вберегти Вас від поспішних висловів та дій, що можуть привести до небажаних результатів.

Аудієнція із адвокатом

У випадку порушеної кримінальної справи, необхідно розпочати спільні дії із відповідальним і висококваліфікованим захисником, який надаватиме допомогу в захисті Ваших інтересів  ще протягом досудового слідства.

Важливою причиною звернення до адвоката є й така практика правоохоронних органів: при появі  найменшої можливості відкрити ще одну кримінальну справу на фігуранта, то працівник компетентного органу невідмінно її використає.

Кримінальний адвокат: сфера діяльності

Відповідно новому КПК України, адвокат захищає права свого підзахисного, зазвичай ними бувають обвинувачений або підозрюваний, але й не виняткові ситуації, коли клієнтами кримінального адвоката стають свідки або потерпілі. За допомогою адвоката дозволено звернутись на будь-якій стадії кримінального розслідування, але моя порада зробіть це в найкоротші терміни.

Основна допомога правозахисника в кримінальних справах

Спектр дій кримінального адвоката у справах досить широкий і в обумовлених ситуаціях він може змінюватись, але основними і незмінними послугами є:

 • формулювання перспективності судового процесу на основі наданих матеріалів;
 • надання роз’яснень, що мають відношення до притягнення людей до відповідальності за свої дії та відшкодування завданої шкоди (і матеріальної, і моральної);
 • надання допомоги клієнтові в проведенні оперативно-слідчих дій (допити, очні ставки);
 • формування необхідних документів з подальшим поданням їх до органів попереднього розслідування;
 • подання скарг на дії чи бездіяльність учасників судового процесу.

Основна компетенція правозахисника

Окрім всього вище сказаного, кримінальний захисник має значні повноваження:

 • проведення консультацій своєму клієнту без будь-яких обмежень у часі;
 • проведення бесід із клієнтом віч-на-віч, на відміну від родичів, яким дозволені зустрічі лише за умови перебування повіреної особи державного органу;
 • бути присутнім під час слідчих дій (обшук, допит, слідчий експеримент);
 • має право формувати доказову базу і відшукувати очевидців, що допоможе в ході справи на користь обвинуваченого.

Як знайти адвоката в кримінальній справі

Згідно законодавства України, слідчий має право назначити адвоката підсудному, якщо останній не в змозі зробити цього власними силами. Правду кажучи, зазвичай справи з державними адвокатами, призначеними слідчими, закінчуються не найкраще для підозрюваних.

Якщо Вам потрібен надійний і кваліфікований захисник у веденні кримінальної справи, то я завжди рада допомогти. 

Відмова від послуг кримінального адвоката

Звичайно, людина має право відмовити адвокатським послугам у своїй справі, нічого не пояснюючи, в такому разі, слідчий їй призначать державного захисника, праця його включається в судові витрати і в результаті може бути покладена на підзахисного.

У адвоката немає можливості дати відмову своїм прямим обов’язкам, адже нерідко «життя людей в його руках». Висококваліфікований спеціаліст в кримінальній справі – це Ваш надійний і найголовніший порадник, що має найбільше зобов’язань.

Послуги адвоката

В чому полягає моя допомога?

 1. Аналіз Вашої ситуації. Вивчивши надані матеріали та документи кримінальної справи надаються консультації і рекомендації, щодо подальшого плану Ваших дій.
 2. Надати послуги в кримінальній справі на стадії досудового слідства. Участь всіх слідчих діях, для чіткого дотримання процедур представниками правоохоронних органів, які можуть допустити порушення Ваших прав.
 3. Збір всієї необхідної документації і доказів по справі. Зазвичай, кожен адвокат проводить своє розслідування паралельно зі слідством, що є надзвичайно важливо, адже нерідко знаходяться свідки, які допомагають у справі.
 4. Слідкувати за станом справи та надавати інформацію клієнту.
 5. Надати правовий захист у всіх потрібних інстанціях. Застосовуючи свій досвід роботи, буду доводити вашу невинуватість за допомогою законних методів і дій. 
 6. Оскаржити рішення суду.
Професійний адвокат Адвокат

Для ознайомлення із вичерпним переліком послуг, раджу зайти в розділ «Послуги».

Що найголовніше в захисті від кримінального переслідування?

З досвідом роботи переконалася, що найголовнішим у будь-якій справі про порушення прав людини найголовнішим є час, адже в багатьох ситуаціях він діє не на Вашу користь. Звернувшись за кваліфікованою допомогою якомога раніше і швидше, Ви, ймовірніше за все, отримаєте позитивний результат.

Контакти

Телефони:

(032) 123-45-67, (097) 123-45-67

Адреса:

79005, м. Львів.

Години роботи:

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00

Сб-Нд за домовленістю

Зворотній зв'язок