Право власності

Власність – влада над річчю, право використовувати її на власний розсуд та у своїх інтересах. Право власності – завжди болюче питання, адже кожен хоче мати щось своє, власне.

Право власності полягає у тому, що людина володіє, користується і розпоряджається належним їй майном.

Виникнення права власності

Право власності у конкретної особи не з'являється просто з нічого. Його виникнення пов'язане з певними життєвими обставинами, які називають юридичними підставами виникнення права власності.

Набуття права власності – одержання у спадок, дар, оформлення договору купівлі-продажу, право на новостворене майно та ін.

Право власності та адвокат

Нерідко люди отримавши спадщину, придбавши автомобіль, квартиру чи інше майно, вважають себе власниками, адже віддали за це свої кревно зароблені кошти, але бувають ситуації, коли на цю власність є й інший бажаючий, і от тоді починаються “судові війни”. Кожен хоче довести свою правоту і визнати себе власником. Щоб зробити це краще і швидше, необхідно звернутись до юриста, який допоможе розставити всі крапки над “і”.

Якщо у Вас виникли непорозуміння і спори з приводу права власності, то я з радістю готова допомогти. Маєте питання з приводу:

• права власності на нерухоме майно;

• права власності на спадщину;

права власності на землю;

• права власності на автомобіль;

• визняння права власності;

• захисту права власності;

• витребування майна із чужого незаконного володіння;

• права власності на майновий пай

чи не можете врегулювати спір із визнання права власності, запрошую до співпраці. Ми разом знайдемо гарний вихід і вирішимо всі питання на Вашу користь із найменшими затратами.

Контакти

Телефони:

(032) 123-45-67, (097) 123-45-67

Адреса:

79005, м. Львів.

Години роботи:

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00

Сб-Нд за домовленістю

Зворотній зв'язок