Щасливі погляди закоханих… Радісні посмішки рідних та близьких… Настав довгоочікуваний день – весілля! Але, як не прикро про це говорити, в нашій країні кількість розлучень перевищує кількість шлюбів. Зазвичай процес розлучення не простий і тягне за собою багато непорозумінь, проблем, стресів. Справжнім помічником у розірванні шлюбу і оформленні документів, Вам стане адвокат по сімейних справах, який, в свою чергу, являється не тільки сімейним адвокатом, а й хорошим психологом, співрозмовником, порадником, бо процес розлучення – це складні емоційні напруження. Задля уникнення вищезгаданих питань, радимо укласти шлюбний контракт, який, протягом багатьох років, користується популярністю у країнах Європи. Шлюбний контракт (угода) дає змогу уникнути судових процесів і не витрачати часу, який ніколи зайвим не буває.

Шлюбний контракт або шлюбна угода, або шлюбний договір

Укладення шлюбного договору – добровільна справа, вчинення якої вирішується двома людьми. Це так звані правила сімейного життя, прописані на папері або ще можна сказати - «Сімейна Конституція», що завіряється нотаріусом.

Шлюбний контракт подається разом із пакетом документів особами, які вирішили об'єднати свої долі, а також людьми, які вже перебувають у шлюбі. Таку угоду не можуть укласти лише особи, що знаходяться у цивільному шлюбі.

Адвокат по сімейних питаннях у Львові допоможе швидко, якісно та надійно укласти шлюбний контракт. В якому зазвичай зазначаються і описуються три найважливіші питання подружнього життя: майнові, дитячі, житлові.

Що не вноситься до шлюбного контракту?

Грамотний і освідчений адвокат в сімейних питаннях Вас обов'язково проконсультує, але кожен, хто цікавиться цим питанням, має знати, що до шлюбного контракту не вносяться питання щодо приниження гідності та обмеження волі людини, а також заборонені складові шлюбного контракту, які ставитимуть іншу сторону у скрутне матеріальне становище.

Сімейний адвокат Львів

Сімейний адвокат має багато повноважень, які йому надаються державою, зокрема:

  • укладення шлюбного контракту;
  • внесення змін до шлюбної угоди;
  • розірвання шлюбного договору;
  • визнання недійсним шлюбного контракту;
  • розірвання шлюбу;
  • розділ спільного майна подружжя;
  • захист батьківських прав;
  • захист майнових і немайнових прав дітей

та багато інших. Якщо Вам потрібен адвокат із сімейного права у Львові, звертайтесь за телефоном (097) 123-45-67, пишіть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   або ж завітайте до офісу і отримайте надійну та якісну допомогу фахівця.

Думати про завтра сьогодні – це мудро!

Контакти

Телефони:

(032) 123-45-67, (097) 123-45-67

Адреса:

79005, м. Львів.

Години роботи:

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00

Сб-Нд за домовленістю

Зворотній зв'язок