При розлученні сімейної пари, найбільше страждає дитина, яка залишається з одним із батьків і мусить рости в неповній сім'ї, але нажаль на моральну сторону ніхто не звертає увагу, адже член колишньої сім'ї піклується про матеріальне забезпечення малюка. В результаті цього і виникають питання стягнення аліментів.

Стягнення аліментів на дитину

Аліменти можуть виплачуватись одним із подружжя трьома шляхами: добровільні виплати, виплати аліментів згідно договору або шлюбного контракту, або ж стягнення аліментів за рішенням суду.

Шкода, але частіше всього доводиться отримувати аліменти саме за допомогою рішення суду, адже мало хто з батьків хоче віддавати, своїм колишнім кревно зароблену копійку, хоча всі розуміють, що виховання та утримання дитини це не просто як з матеріальної точки зору, так і з морального боку.

Допомога юриста при стягненні аліментів

  • консультація адвоката з питань стягнення аліментів, їх розміру, строків виплати;
  • формування позовної заяви про стягнення аліментів;
  • розшук боржника;
  • ведення справи про стягнення аліментів у суді;
  • формування необхідних документів, заяв, клопотань;
  • оскарження судового рішення в органах вищої інстанції;
  • захист майнових і немайнових прав дітей.

Аліменти – досить поширене і болюче питання… Протягом багатьох років я допомагаю людям у вирішенні цих не простих питань і знаю вже все стосовно стягнення аліментів, виплати заборгованості по аліментах, нарахування пені за несплату аліментів та як допомогти у інших сімейних спорах. Я супроводжую стягнення аліментів у судових органах та органах нотаріату.

Якщо маєте питання і потрібна консультація – звертайтесь, з радістю надам допомогу.

І пам'ятайте, що аліменти – це не помста колишніх, а майбутнє Вашої дитини, тому ставитись до цього потрібно відповідально.

Контакти

Телефони:

(032) 259-43-05 

Адреса:

79005, м. Львів.

Години роботи:

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00

Сб-Нд за домовленістю

Зворотній зв'язок