Радо вітаю відвідувачів моєї сторінки!

Мабуть зайшли Ви не спроста… Потребуєте кваліфікованої юридичної допомоги, поради, консультації? Тоді Ви потрапили за адресою. Я практикуючий адвокат з 12-річним досвідом і фахівець у галузі права. Про це свідчить навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка на юридичному факультеті та Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. Крім цього, являюсь Членом Асоціації Українських Правників.

В професійній діяльності я не зраджую своїм правилам і принципам – збереження етики адвоката, цілеспрямованість, чесність, сумлінність, дотримання законності.

Як юрист-адвокат маю великий досвід участі в судових процесах з питань захисту прав та інтересів моїх клієнтів, при розгляді справ господарських та цивільних спорів. 5/4 судових справ, за позивом моїх довірителів, були задоволені судами першої інстанції, підтверджені апеляційною та касаційною інстанціями.

Я допомагаю в написанні позовних заяв, поданні їх до суду, а також представленні інтересів у судах. Юридичні послуги адвоката передбачають представлення інтересів моїх довірителів в місцевих, апеляційних, вищих спеціалізованих судах та Верховному Суді України, в цивільних спорах з питань захисту майнових і немайнових прав власності, стягненні боргів, повернення боргів, стягнення моральної та матеріальної шкоди, стягнення завданих збитків, крім цього надаю повний комплекс послуг при ДТП.

Досить часто виступаю медіатором у вирішенні спорів. При зверненні за допомогою адвоката-медіатора, Ви отримаєте висококваліфіковану допомогу фахівця. ¼ ведених мною спорів, закінчувалися мировими угодами не доводячи справу до суду. Особливо це стосується розлучення, розірвання шлюбного контракту, виплати аліментів, отримання спадщини, коли “чубляться” між собою рідні люди. В таких випадках найбільше хочеться допомогти і врятувати сім‘ю чи, принаймні, зробити людей друзями, а не ворогами. Щодо медіації, то постійно підвищуючи свій рівень, була учасником IV, V, VI та VIII Львівського міжнародного форуму “Альтернативні способи вирішення спорів ADR”, маю відповідні сертифікати.

Часті звернення довірителів не дозволяють не підвищувати свою кваліфікацію, тому маю сертифікати Національної Асоціації Адвокатів України “Про підвищення кваліфікації” та сертифікат учасника семінару Американської Асоціації Юристів в Україні “Актуальні питання земельних відносин в Україні в адвокатській діяльності”. Питання земельних відносин досить актуальне серед населення, тому і спорів виникає не мало. Приватизація землі, визнання права власності на землю, безоплатне отримання земельного наділу, купівля чи продаж земельної ділянки, отримання землі в спадщину – з такими питаннями я маю справу майже щодня і повірте, спори вирішуються на користь довірителя.

На даний час розвиваюсь і вдосконалююсь у сфері митного права та права інтелектуальної власності.

З початку наших відносин, Ви спілкуватиметесь із Висококваліфікованим досвідченим фахівцем своєї справи. Для зв‘язку можете скористатися розділом https://miy-advokat.com.ua/uk/kontakti, зателефонувати чи написати листа на електронну адресу.

Бажаю всім успіхів та міцного здоров‘я!

Контакти

Телефони:

(032) 123-45-67, (097) 123-45-67

Адреса:

79005, м. Львів.

Години роботи:

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00

Сб-Нд за домовленістю

Зворотній зв'язок