Коли сімейні відносини заходять в «глухий кут», гостро постає питання розлучення, а як наслідок і поділ майна. Дуже добре, коли подружжя цивілізовано вирішило розлучитись: все обдумали, обговорили, домовились, подали заяву до РАЦСу чи суду і без образ і стресів дали спокій один одному, але це швидше ілюзія, аніж реальність. Зазвичай, у сімейних пар до процесу розлучення накопичується маса образ один на одного і жоден з них робити щось за домовленістю не те, що не хоче, а навіть чути про таке не може.

Розподіл майна при розлученні – складний процес

Розділити майно було і є досить складно, адже цей процес має багато своїх нюансів і тонкощів, тому допомога адвоката в цих питаннях конче необхідна. Поділитись можна трьома способами:

  1. згідно шлюбного контракту (якщо такий було укладено);
  2. шляхом домовленості між подружжям;
  3. звернувшись до суду.

Не маючи юридичної підготовки і практики, досягти поставленої мети буде досить тяжко. Раджу звернутись до фахівця з поділу майна після розлучення, він допоможе скласти і подати заяву до суду, подати клопотання про накладення арешту на майно, в разі потреби і взагалі, це збереже Ваше здоров'я, сили і кошти.

Розпочинаючи процес поділу спільного майна самостійно, Ви ризикуєте, адже протилежна сторона скориставшись послугами адвоката, залишиться у виграші. 

Участь адвоката при поділі майна подружжя

Маючи великий досвід роботи, хочу зауважити, що більшість позовних заяв про поділ майна при розлученні було задоволено за участі адвоката. Консультація та підтримка досвідченого фахівця ніколи не завадить, а якщо Ви є учасником поділу майна подружжя, то порада адвоката і співпраця з ним є необхідністю. Консультацію Ви можете отримати звернувшись до мене у будь-який зручний для Вас спосіб. Я допоможу Вам

  • консультаціями з питань поділу майна подружжя;
  • зібрати необхідні документи;
  • подати позовну заяву до суду у разі потреби;
  • надам правовий захист при поділі спільного майна;
  • оскаржити рішення суду.

Ми разом розробимо ефективну стратегію по захисту Ваших інтересів у цьому досить складному і витратному процесі поділу майна.

Контакти

Телефони:

(032) 123-45-67, (097) 123-45-67

Адреса:

79005, м. Львів.

Години роботи:

Пн-Пт: з 09:00 до 18:00

Сб-Нд за домовленістю

Зворотній зв'язок